Návod na gymnastický drdol (krok za krokem)

Než začnete, ujistěte se, že máte poblíž následující produkty.

1) Sprej nebo gel na vlasy

2) Gumičky do vlasů

3) Síťka na vlasy (měla by odpovídat barvě vlasů)

4) Sponky do vlasů - vlasové spony, vlásenky

5) Hřeben

6) *Volitelné* gumičky do vlasů nebo ozdobné sponky do vlasů

 

Krok 1

Prvním krokem je nastavení umístění pro culík. Snadný způsob, jak zjistit, jak rozmístit drdol ve vlasech, je nechat sportovce umístit dlaň od středu čela a vytvořit culík tam, kde končí konečky prstů.

Krok 2

Abychom minimalizovali nerovnosti/krepatění, používáme hřeben a sprej na vlasy. Nastříkejte kolem culíku a sčešte vlasy směrem k culíku. Je lepší to udělat, dokud je lak na vlasy ještě mírně mokrý (pokud zaschne, pak je česání a vytváření drdolu obtížnější).

 

Krok 3

Po vyčesání všech vlasů směrem k culíku sejmeme gumičky a předěláme culík znovu. To pomáhá zajistit, že nedochází ke krepatění a zanechá náš hotový drdol vypadat úhledně a pečlivě. Použijeme dvě gumičky do vlasů a uděláme z culíku 3 smyčky, abychom culík drželi pevně, to také pomáhá drdolu vydržet déle i po fyzické aktivitě. Nejdůležitější částí při výrobě drdolu ve vlasech je ujistit se, že culík není uvolněný a nehýbe se.

Než přejdete k dalšímu kroku, zkontrolujte, zda je culík napnutý a vycentrovaný. Pro jistotu vezmeme konce ocásků a přitáhneme je trochu směrem ke sportovci. Přidejte ještě trochu laku na vlasy a ještě jednou je sčešte směrem k culíku.

Pokud zjistíte, že části vlasů mají problém zůstat pod ocasem, můžete si vzít sponku, která vám pomůže udržet vlasy rovné a upravené.

Malý trik pro maximalizaci objemu

Krok 4

Pro plnější drdol vlasů rozdělte culík na různé části a lehce je tupírujte směrem k začátku culíku. To poskytuje plnější vzhled drdolu s větším objemem, což je skvělý tip pro ty s řidšími vlasy.

Krok 5

Znovu vytáhněte culík a pomalu ho začněte kroutit krouživými pohyby kolem místa, kde jsou gumičky do vlasů. Jakmile začnete ocásek otáčet kolem drdolu, stále ho kruťte, aby byl drdol pevný.

Jakmile začnete dosahovat konce, stále otočte culík a vytvořte jej pod hlavním drdolem. Poté, co dokončíte výrobu drdolu, přidejte další vlasovou sponu nebo sponky, které drdol drží na místě.

Krok 6

S nasazeným drdolem nyní používáme síťku na vlasy, která odpovídá barvě vlasů modelky, a aplikujeme ji, abychom znovu zajistili některé jednotlivé vlasy, které mohly vypadnout. Síťku na vlasy omotáme přes drdol 2-3x, ale ideálně co nejpevněji.

Nyní můžeme odstranit sponku do vlasů, kterou jsme drdol drželi na místě. Pomocí rukou a síťky na vlasy vytvarujte drdol do správného tvaru.

Krok 7

Poté znovu vezměte sponky, vložte je z horní strany drdolu a začněte drdol přišpendlovat. Použijte několik vlásenek do vlasů a připněte drdol kolem dokola.

Po přidání všech vlásenek vezměte lak na vlasy a nastříkejte vlasy dolů. Znovu vezměte hřeben a vlasy znovu sčešte směrem k drdolu.

 

Krok 8

Nejtěžší kroky jsou dolů. Nyní zajistíme a navrhneme vlasy v blízkosti drdolu pomocí spon do vlasů. Ráda používám gumičky nebo sponky do vlasů, které mohou ladit s modely uniformy nebo trikotu.

 

Jakmile přidáte sponky do vlasů všude kolem, přidejte poslední kolo spreje na vlasy, aby vše zůstalo na svém místě. přidejte více laku na vlasy a zatoulané chloupky poklepejte nebo vykartáčujte.

Nyní máme hotový drdol do vlasů připravený na soutěž nebo trénink.

 

Vše nakoupíte zde na našich stránkách - Doplňky vlasy, tělo obličej 

 

Návod na gymnastický drdol - aerobik, moderní gymnastika, twirling, cheerleading, mažoretky, tanec, ....