REKLAMACE

 1. Jestliže chcete reklamovat zboží z e-shopu nebo zakoupené osobně je potřeba nám ho doručit. 
 2. Připravte si nejprve dva důležité dokumenty – fakturu, kterou jste dostali při převzetí zboží a reklamační_list_www.MALKY.eu_2023. Zmíněné dokumenty vložte do balíku společně s reklamovaným zbožím.
 3. Zásilku pečlivě zabalte, aby nedošlo během dopravy k jejímu poškození. Před zabalením zboží očistěte, vyperte. Boty ideálně vyprané na 30° .
 4. Zašlete balík doporučeně nebo standardně na adresu našeho reklamačního oddělení uvedenou níže. Zásilku na dobírku si na dané adrese bohužel nikdo z nás nemůže převzít, takže by se vám vrátila zpět nevyřízená.

  - odeslání vámi zvolenou dopravou - Martin Malkus, Dlouhá 388, Nová Ves pod Pleší, 26204 

  - využít pro zaslání zboží můžete zásilkovnu:
  1. Z-BOX, Tyršova 123, 26204, Nová Ves pod Pleší - ID 28718
  2. Pražská 1616, 252 10, Mníšek Pod Brdy, BRONGYM FITNESS CENTRUM - ID 19113 
 5. Kolegové z našeho reklamačního oddělení vás budou nejpozději do 30 dní informovat o vyhodnocení reklamace a dalších krocích, a to formou SMS nebo e-mailem.

 6. Záruka se týká vad výroby či materiálu, nevztahuje se na opotřebování výrobku důsledkem užívání.
 7. BOTY Venturelli - Obecně platí - v případě že jde o zánovní boty viditelně málo nošené, tak je velká pravděpodobnost uznání reklamace. Pozná se podle opotřebení podrážky a stavu svršku boty. Boty více používané u kterých to dává ještě smysl opravit, tak můžeme zajistit opravu a to buď na náklady kupujícího nebo na náklady prodejce.